маникюр в киеве

Манікюр

Зробимо такий манікюр, як ви любите – класичний, європейський або апаратний. Френч, місячний, котяче око – вибирайте колір і дизайн за настроєм

педикюр в киеве

Педікюр

Подбаймо про нігтики і ваших п’ята. Комплексний педикюр з використанням двох технік відразу. Підберемо ваш улюблений колір або зробимо оригінальний дизайн

Нігтьовий сервіс в Києві в салоні Анастасії Соколовської

Турбота про красу нігтів – одна зі складових догляду за зовнішністю. Сьогодні всі розуміють, що враження від гарної дорогого одягу та макіяжу може зіпсувати всього лише швидкий погляд на недоглянуті руки. Зовсім не обов’язково цілий рік носити гель-лак, але нігті повинні бути чистими, акуратно підпиляними.

Ми обожнюємо, коли клієнти виходять з нашого салону з посмішкою. І ми раді полегшити життя всім, хто не любить робити манікюр і педикюр в домашніх умовах, і забезпечуємо максимальний комфорт і безпеку під час гігієнічних процедур в нашому салоні Ногтевой сервис в Києві включає в себе всі процедури по догляду за нігтями рук і ніг. У нашому салоні ми виконуємо :.

  • Манікюр: класичний обрізний, європейський, апаратний
  • Педикюр: класичний / європейський, апаратний / комбінований
  • Покриття гель-лаком
  • Дизайн нігтів

У своїй роботі ми дотримуємося високих стандартів чистоти і безпеки. Ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів і ретельно стерилізуємо багаторазові інструменти. У нашому салоні манікюр і педикюр може зробити кожен – ми чекаємо жінок, чоловіків і ваших діток. Ваш ідеальний манікюр і педикюр в Києві – в салоні Анастасії Соколовської!