Шугарінг ніг в м. Київ

Главная » Шугаринг ног

Салон шугаринга в Києві

Шугарінг ніг в Києві

Кожна з нас перепробувала чимало вид епіляції, переконавшись на власному досвіді, наскільки вони неефективні. Гоління вистачає максимум на один вечір – вранці відростає неприємна щетина. Воскові смужки в домашніх умовах болять, не видаляють волосся і призводять до вросшим волосках. Крем для депіляції, якщо і буде ефективним, може викликати серйозну алергію. Всі ці проблеми знімає одна процедура – шугарінг ніг в Києві .

Поколіна

300-350грн

 • від 20 до 30 хв
 • Пальці, ступні ноги до колін
 • Ефект: від 2,5 до 3,5 тиждней

Вище колін

300-350грн

 • від 20 до 30 хв
 • Від колін до лінії трусиків
 • Ефект: від 2,5 до 3,5 тиждней

Ноги повністю

450-500грн

 • від 40 до 50 хв
 • Від пальців до лінії трусиків
 • Ефект: від 2,5 до 3,5 тиждней

Дізнайтеся про спец пропозиції!

У комплексі дешевше

Салон шугаринга

Записаться на шугаринг ног

Що кажуть про нас

Відгуки наших клієнтів

Я очень счастлива, что попала до Анастасии! Очень переживала, как все пройдет, но Анастасия меня поддержала и успокаивала. В итоге получила удовольствие от знакомства с прекрасным человеком и профессионалом своей работы.

Алена Матвиенко

Очень хорошая -светлая студия Шугаринга!!!все чисто и стерильно,что не мало важно!!!! Спасибо Анастасия за такую замечательную процедуру, как шугаринг. Не могу сказать что это не больно, но поверьте результат того стоит. Всем советую попробовать и пользоваться в дальнейшем. Девчонки хотите выглядеть всегда безупречно, тогда вам к этому мастеру!!! Мне понравилось очень!!!!!!)))))

Liana Letuta

Очень приятная девочка, делает все аккуратно и самое главное там не возникаем вопроса о чистоте. Очень понравилось и цена приятная

Алена Матвиенко

Настя хороший мастер. Результат работы хороший, быстро, минимум дискомфорта. Не знаю как ей это удаётся)) Умница, так держать. Успехов!

Alisha Vakarchuk

Шугарінг ніг в Києві

 • Ефективно. Ви зможете насолоджуватися ідеальною гладкістю як мінімум два тижні. А після процедури волоски відростають світлими, тонкими слабкими.
 • Комфортно. Шугарінг – швидка процедура, яку виконує професіонал, дотримуючись певну техніку.
 • Безпечно. Видалення волосся на ногах виконується натуральної цукрової пастою з додаванням ефірних масел, тому вона не тільки видаляє волосся, але і має ефекту пілінгу і зволожуючий засіб.

З шугарінгом вам більше не доведеться думати про необхідність гоління кожен день, щетина не зіпсує настрій, заліковувати ранки від врослого волосся, порізи і роздратування не доведеться. Це ідеальна процедура перед відпусткою, адже вам навіть не доведеться брати зайві речі в сумку. Не витрачайте час і гроші на верстати, креми і віск – скоріше приходите до нас!

Як виконується шугарінг ніг в Києві?

Депіляція ніг цукрової пастою виконується на волосках довжиною від 3 до 5 мм. Справа в тому, що більш короткі волоски цукрова паста не зможе захопити, і тоді процедуру потрібно буде через кілька днів повторити.

Шугарінг виконує спеціально навчений майстер за певною технологією. Він використовує цукрову пасту потрібної консистенції, рукавички, простирадла, шпатель. Всі предмети для депіляції або одноразові, або дезінфікуються.

Ефект від шугаринга індивідуальний. Ви можете гарантовано розраховувати на два тижні гладкості, але він може тривати і довше – до 3-х тижнів, а у деяких дівчат навіть від місяця. Абсолютно точно можна сказати, що з кожною процедурою ефект буде продовжуватися, а епіляція на ногах потрібно буде дедалі рідше.

Звертаємо вашу увагу, що у шугаринга мінімум протипоказань, але вони є. Це цукровий діабет, ранки, виразки, садна, хронічні дерматологічні захворювання.

Наскільки болюча епіляція цукрової пастою для ніг?

Шугарінг ніг не так болюча процедура, щоб від неї варто відмовитися. Навіть люди з дуже низьким больовим порогом можуть її терпіти, а завдяки деяким хитрощам дискомфорт і зовсім зводиться до нуля. Що слід врахувати, щоб знизити хворобливість:

 • час. Найвищий больовий поріг днем – з 13 до 15 годин;
 • менструальний цикл. Найбільш болючою епіляція буде перед менструацією, найменш – після неї на 3-4 день;
 • крем «ЕМЛА». Просте і дієвий засіб для знеболювання. Його наносять за годину до процедури не втираючи, під харчову плівку. Забирають крем безпосередньо перед процедурою.

Будьте впевнені, у руках наших професіоналів дискомфорт від шугаринга зводиться до нуля!

Телефонуйте нам, якщо у вас залишилися питання і ви хочете записатися на шугаринг. З нетерпінням чекаємо вас в нашому салоні!