Шугарінг рук в м. Київ

Главная » Шугаринг рук

Салон шугаринга Анастасії Соколовської

Шугарінг рук в Києві

Світлі і тонкі волоски на руках більшість жінок не турбують, і вони не прагнуть їх видаляти. Але якщо вони надмірно темні, довгі і густі, це може стати джерелом дискомфорту, особливо влітку. Але ми готові позбавити вас від будь-яких проблем! Видалення волосся на руках за допомогою цукрової пасти – надійний спосіб позбутися від небажаних волосків.

Пахви

120 – 130грн

 • від 5 до 10 хв
 • Пахви повністю
 • Эффект: від 2,5 до 3,5 тиждней

До ліктя

220 – 250грн

 • від 15 до 20 хв
 • Від грон до ліктів
 • Эффект: від 2,5 до 3,5 тиждней

Руки повністю

300 – 350грн

 • від 20 до 30 хв
 • Від кистей до пахв
 • Эффект: від 2,5 до 3,5 тиждней

Дізнайтеся про спец пропозиції!

У комплексі дешевше

Салон шугаринга

Записаться на шугаринг рук

Що кажуть про нас

Відгуки наших клієнтів

Я очень счастлива, что попала до Анастасии! Очень переживала, как все пройдет, но Анастасия меня поддержала и успокаивала. В итоге получила удовольствие от знакомства с прекрасным человеком и профессионалом своей работы.

Алена Матвиенко

Очень хорошая -светлая студия Шугаринга!!!все чисто и стерильно,что не мало важно!!!! Спасибо Анастасия за такую замечательную процедуру, как шугаринг. Не могу сказать что это не больно, но поверьте результат того стоит. Всем советую попробовать и пользоваться в дальнейшем. Девчонки хотите выглядеть всегда безупречно, тогда вам к этому мастеру!!! Мне понравилось очень!!!!!!)))))

Liana Letuta

Очень приятная девочка, делает все аккуратно и самое главное там не возникаем вопроса о чистоте. Очень понравилось и цена приятная

Алена Матвиенко

Настя хороший мастер. Результат работы хороший, быстро, минимум дискомфорта. Не знаю как ей это удаётся)) Умница, так держать. Успехов!

Alisha Vakarchuk

Чому шугарінг рук в Києві краще будь-якої іншої процедури епіляції?

 • Після шугаринга волоски почнуть відростати на 2-3 тиждень, вони будуть ставати більш тонкими і світлими. Цілком ймовірно, що вам буде потрібно всього кілька процедур, щоб досягти потрібного ефекту.
 • Світлі волоски часто є перешкодою для лазерної епіляції, яка не ефективна при відсутності насиченого пігменту. Шугарінг усуває всі волосся – темні, світлі, Пушкова;
 • Догляд за шкірою. Депиляция рук шугарингом дозволяє не тільки прибрати небажані волоски, але і зробити шкіру, чистою і гладкою. У складі цукрової пасти тільки натуральні інгредієнти і доглядають компоненти, які зволожують шкіру під час процедури.

Найгірше, що можна зробити з руками, – голити їх звичайним верстатом або знебарвлювати (що дуже шкідливо). Але навіть якщо ви вже зробили цю помилку, це не біда. Шугарінг найкраще виконувати на волоссі від 5 мм – просто зазнаєте трохи, щоб вони відросли до потрібної довжини і приходьте до нас. Ми позбавимо вас від волосся і повернемо впевненість в собі. Вам більше не доведеться носити речі з довгими рукавами або ховати руки.

Противопоказания для шугаринга рук

Епіляція рук шугарінг має найменше число протипоказань, але вони все ж є:

– деякі дерматологічні захворювання в гострій формі;

– садна, виразки, порізи;

– цукровий діабет;

– злоякісні новоутворення на шкірі.

Якщо у вас є які-небудь серйозні захворювання, проконсультуйтеся з лікарем і попередьте свого майстра.

Це болюча процедура?

Епіляція рук за допомогою шугаринга, мабуть, одна з найменш болючих процедур. З вами буде працювати професіонал, який підбере потрібну по консистенції пасту. При шугарінг використовується спеціальна техніка, а сама процедура дуже швидка. Всього пара впевнених і правильних ривків – і ваші руки засяють гладкістю.

Найбільш дискомфортною є перша процедура, особливо якщо волоски товсті. Але вже після неї вони почнуть відростати більш тонкими і світлими, завдаючи вам все менше дискомфорту під час шугаринга.

Якщо ви боїтеся болю, за годину до процедури можна нанести на руки не втираючи крем «ЕМЛА» під харчову плівку. Враховуйте ваш цикл – найменш болючою епіляція на руках буде на 3-4 день після закінчення менструації, найбільш – безпосередньо перед нею. Днем, з 13 до 15 годин, больовий поріг вище, а, значить, буде не так боляче.
Шугарінг – це ефективний, безпечний, гіпоалергенний і дуже швидкий вид епіляції.

Чекаємо вас в нашому салоні!